Lv Ru En
 


Galda ploteris ar servomotoru.

 

Roland CAMM-1 sērijas galda griešanas ploteri ir plaši pazīstami visā pasaulē, pateicoties savai drošībai, griešanas augstai kvalitātei un vadības vieglumam, ko var salīdzināt ar parasta printera vadību. Pateicoties servomotoram griešanas ātrums līdz pat 50 cm/sek.! Maksimāla mehāniskā precizitāte līdz 0,0125 mm. Roland GX-24 ir aprīkots ar funkciju „optic eye”, kas ļauj ploterim nolasīt nodrukātas kropmarkas  un automātiski izlīdzināt materiālu attēla precīzai kontūrgriešanai, pat pēc laminēšanas

 

Ar programmu CutStudio Jūs varat viegli apstrādāt grafiskus attēlus: palielināt vai samazināt attēlu, kā arī pārvietot, pagriezt, pārveidot spogulī utt. Programma arī ļauj sadalīt liela izmēra grafiku fragmentos. Programmu var arī izmantot kā grafisko programmu Adobe Illustrator un CorelDRAW plaginu – importējot izveidotu failus BMP, JPG, STX, AI un EPS formātos.

 

GX-24 vislabāk der banneru izstiepuma ražošanai, reklāmai uz transporta, skatlogu noformēšanai, reklāmai tirdzniecības vietās, informācijas norādēm, gaismas kārbām un cita veida ārējai un iekšējai reklāmai, kā arī termopārnese materiālu griešanai. CAMM-1 sērijas jaunais ploteris GX-24 garantē lielisku darba kvalitāti un Roland tehnikas nemainīgo drošību pie minimālās cenas, kas padara tos par ideālu instrumentu jebkuram reklāmas izgatavotājam.

 

Īpatnības:

  • materiāla ar platību no 5 līdz 70 cm griešana;
  • mehāniskā rezolūcija: 0,01 mm;
  • griešanas ātrums līdz 50 cm/sek.;
  • maks. spiediens līdz 250 g;
  • funkcija „optic eye” ļauj ploterim nolasīt nodrukātās kropmarkas  un automātiski izlīdzina materiālu attēla precīzai kontūrgriešanai pat pēc laminēšanas;
  • griež materiālus: vinila plēves, atstarojošus, termopārnešanas, smilšstrūklas  materiālus un citus;
  • Roland griezējploteriem ir liela nažu izvēle. Tas ļauj strādāt ar dažādiem, arī biezākiem materiāliem, piemēram kartonu, modelējot iepakojumu un iegriežot locījuma līnijas. Ar speciālu nazi var ātri, un precīzi izgriezt sīkus burtus vai ciparus standarta vinilā, līdz pat 1,5 mm!
  • USB un Serial (Com-ports) pieslēgšana pie datora;
  • komplektā ir iekļauts arī programmas nodrošinājums Roland CutStudio™.

 

Tehniskie dati:Sīkāka informācija:

 

Rīgā

Darba dienās no plkst. 9:00 līdz 18:00

WMT Baltic SIA
A.Deglava 166b
Rīga, LV-1021

tālr:     +371 29191349, +371 25511556

e-mail: info@signmaker.lv