Lv Ru En
 


Mēs izstrādājam un ražojam iekārtu plāno plastikātu vakuuma formēšanai, un pēcapdrukas apstrādei, piedāvājot vakuuma formēšanas pakalpojumus A4, A3 un līdz A0 formātam.


Mēs esam izstrādājuši unikālu tehnoloģiju, kas ļauj ražot formētus produktus mazās tirāžās ar minimālām izmaksām. Tehnoloģija ļauj formēt pilnkrāsu attēlu vai iepakojumu 3D formātā. Augstā attēlu un apjoma kombinācijas precizitāte, kā arī mazu elementu detalizēta izpilde ļauj realizēt jebkuru modernu ideju,  piešķirot apjomu jebkuram attēlam. Šādi apjomīgi produkti lieliski pilda savu funkciju un rada iespaidu. Tie var būt jebkurā formā un izmērā. Visas UZLEX VF vakuuma formēšanas iekārtas ir 100% ražotas Latvijā, Rīgā.


Mums ir pilns pakalpojumu klāsts: 3D modelēšanas faila apstrāde, formas izgatavošana uz frēzēšanas iekārtas, pilnkrāsu druka, formēšana, izstrādājuma izgriešana pēc formēšanas.

 

Mēs piedāvājam visu vakuuma formēšanas tehnoloģiju pakalpojumu posmus:

 • 3D modeļa izstrāde;
 • Formas izgatavošana;
 • Plastikātu vakuuma formēšana;
 • Pilnkrāsu plastikātu apdruka;
 • Apdrukāto plastikātu vakuuma formēšana;

 

Ko var ražot ar vakuuma formēšanas tehnoloģiju:

 

 • REKLĀMA
  Mēs izgatavojam dažādus apjomīgus izstrādājumus reklāmas nozarei, tādus kā izkārtnes, plauktus, plakātus, naudas paliktņus, gaismas konstrukcijas ar apjomīgu produkta izvirzīšanu, displejus, reklāmas turētāji. Katrs reklāmas produkts ir izstrādāts, ņemot vērā produktu formāta individuālās īpašības un tam ir augsta attēla un apjoma precizitāte. Maksimālais formāts POS izstrādājumam – А0 (1200 х 800mm). Tiek izmantoti tādi materiāli kā PVH, PET, polistirols, ABS biezumā no 0.2mm līdz 5 mm ar iespēju dziļuma formēšanai līdz 200 mm.

   

 • VOBLERI. POS MATERIĀLI
  Ar vakuuma formēšanas palīdzību izgatavojam apjomīgus voblerus tirdzniecības vietu noformēšanai. Mēs veicam visu ražošanas ciklu 3D produkcijai - no 3D voblera modeļa izgatavošanas līdz tirāžas gatava produkta ražošanai. Iespējams izgatavot mazas tirāžas. Lai iegūtu augstu attēla detalizāciju mēs izmantojam ražošanā speciālus PVC materiālus, biezumā no 0.2-0.5mm.  • INDUSTRIĀLAIS IEPAKOJUMS
  Mēs ražojam industriālo iepakojumu, kas paredzēts rūpnieciskajām un tehniskajām vajadzībām –  dažādas paletes, paplātes, detaļu konteinerus transportēšanai, blisterus, korrex, individuālu iepakojumu sarežģītiem izstrādājumiem, ar druku vai bez. Minimālā ražošanas tirāža – 100 gab. Ražošanā izmantotie materiāli – PVH, PET, polistirols, ABS. Visbiežāk izmantojamais materiāla biezums iepakojuma ražošanā – 1-5 mm ar iespēju dziļuma formēšanai līdz 200 mm.

   


Mūsu tehnoloģijas priekšrocības
:

 • Mazu tirāžu ražošana
 • Augsta reljefa un detaļu precizitāte
 • Pilns pakalpojumu klāsts – no dizaina izstrādes līdz formas izgatavošanai un gatava 3D produkta ražošanai.

 


Kā pasūtīt?

Sūtiet savu 2D attēlu un pieprasījumu ar parametriem (izmērs, tirāža, materiāls, pēcapstrāde) uz info@uzlex.eu.

Mēs sazināsimies ar Jums, lai saskaņotu optimālo piedāvājumu, izgatavošanas termiņus un akceptētu 3D modeļa projektēšanu pirms sākt ražot gala produktu.